Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g
18695.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
18696.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
18697.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) só és borstartó, sérült üveg betéttel, jelzett, 8×8,5 cm, nettó: 25,8 g
18698.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) borítású tükör, poncolt. 30 cm
18700.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály kínáló, jelzett, lepattanásokkal, alján horpadások, m:12,5cm, d:18cm
18702.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF