Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2749609
18695
441
140000
Jewellery and precious metal items
2775311
18696
441
24000
Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
2842758
18697
441
28000
Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
2901437
18698
441
14000
Ezüst(Ag) só és borstartó, sérült üveg betéttel, jelzett, 8×8,5 cm, nettó: 25,8 g 2897558
18700
441
Ezüst (Ag) borítású tükör, poncolt. 30 cm 2586031
18702
441
14000
Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály kínáló, jelzett, lepattanásokkal, alján horpadások, m:12,5cm, d:18cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF