https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 270

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g
1
18622.

Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 53, bruttó: 3,2 g
1
18623.

Ezüst(Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 53, bruttó: 3,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 8,5 g
1
18624.

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 8,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm
1
18625.

Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,6 g
1
18626.

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) négylevelű lóhere medál, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,4 g
1
18627.

Ezüst(Ag) négylevelű lóhere medál, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Ezüst(Ag) medál zöld kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 2,6 g
1
18628.

Ezüst(Ag) medál zöld kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 2,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,2 g
1
18629.

Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 5,5 g
1
18630.

Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 5,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 c, nettó: 14,9 g
1
18631.

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 c, nettó: 14,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,4 g
1
18632.

Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) gyűrű indamintával, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g
1
18633.

Ezüst(Ag) gyűrű indamintával, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse