Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900898
18610
441
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,3 g
2900874
18611
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2 db, jelzett, bruttó: 3,9 g
2900623
18612
441
4600
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g
2860817
18613
441
Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 7 cm, nettó: 11,4 g 2899996
18614
441
Ezüst(Ag) gyűrű narancssárga kővel, jelzett, kis hibával, méret: 55, bruttó: 3,9 g
2899965
18615
441
3800
Ezüst(Ag) gyűrű markazitokkal kirakva, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,8 g
2899956
18616
441
Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g
2899959
18617
441
22000
Ezüst(Ag) karkötő Pandora jelzéssel, 5 db charmmal, h: 19 cm, bruttó: 20,26 g 2899890
18618
441
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, bruttó: 2,2 g 2899909
18619
441
Ezüst(Ag) nyaklánc, Pandora jelzéssel, állítható h: max. 42 cm, bruttó: 3,7 g 2899895
18620
441
Aranyozott ezüst(Ag) bross, jelzett, d: 4 cm, nettó: 13,5 g 2900685
18621
441
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF