Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Moldova György: Negyven prédikátor. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rejtő Jenő: Tévedésből jelentik. Egyfelvonásosok, kabaréjelenetek. Bp., 1988, Magvető. Kiadói papírkötés.
19148.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emlék-album. Kiváló magyar írók kezeírása. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Jókai Mór, Gárdonyi Géza és mások facsimile kézirataival. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos.
19150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farczády N. Gizella: Álmok koldusa. Versek. Bp., 1937. ALÁÍRT! Kiadói egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
19151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Bp., Fővárosi Könyvkiadó Részvénytársaság. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
19152.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Budapesti Hírlapszedők Köre félszázados története. 1884-1934. Bp., 1934., Világosság Rt.,87+1 p.+23 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19153.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zelei Miklós: Alapítólevél. A szerző, Zelei Miklós (1948-2021) költő, író, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1980., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
19154.

Rufpreis:
1 800 HUF

19155.

Rufpreis:
2 000 HUF

19156.

Rufpreis:
1 200 HUF

19157.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karádi Norbert: Ami még belefér. Miskolc, 2002, Janus 62 Bt. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel.
19158.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF