Emlék-album. Kiváló magyar írók kezeírása. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Jókai Mór, Gárdonyi Géza és mások facsimile kézirataival. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Zelei Miklós: Alapítólevél. A szerző, Zelei Miklós (1948-2021) költő, író, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1980., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
Somlay Károly: Könnyű lelkek. Krónikás történetek. Bp., 1916, Athenaeum, 189+(1) p. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a gerincen némi kopással, apró sérüléssel, a címoldalra ragasztott korabeli ex libris-szel (ifju Ivanich Antal okl. gépészmérnök, Dombóvár).
Prónai Antal: Magyar irodalomtörténet és olvasókönyv. A fiú- és leányközépiskolák, valamint leánygimnáziumok számára. II. köt. VIII. osztály számára. Átdolgozta: Alszeghy Zsolt, Sík Sándor. Bp., 1932., Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.