Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

19195.

Rufpreis:
1 800 HUF

1912 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XVIII. évfolyam, II. kötet (27-52. sz., 1912. márc. 31. - szept. 22.) Bp., 1912, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+668 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
19196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert M. Edsel - Bret Witter: Műkincsvadászok. Szövetséges hősök, náci tolvajok és a történelem legnagyobb kincsvadászata. Ford.: Kelemen László. Bp., 2014, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19197.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n.,Dante,("Pátria"-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval,a gerincen sérüléssel
19198.

Rufpreis:
1 800 HUF

Méliusz József: Város a ködben. Bp.,1982,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerző, Méliusz József (1909-1995) erdélyi író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány
19199.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bánffy Miklós: Erdélyi történet kötetei: Megszámláltattál. II. köt.; II. rész: És hijjával találtattál I-II. köt. Nem teljes. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
19200.

Rufpreis:
1 800 HUF

Edmondo de Amicis: A szív I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált kartonált papírkötések, jó állapotban.
19201.

Rufpreis:
1 800 HUF

19202.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szomolai Tibor: Felvidéki saga. Rimaszombat., 2013. Kiadói zsinórfüzött papírkötésben
19203.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Móczár István: A mínoszi atlantisz rejtélye. Bp., 2004. Budapest Print. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19204.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: Sándor Mátyás 1-2. Bp., 2003. Unikornis. Kiadói aranyozott műbőr kötésben
19205.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Verne Gyula: Acél elefánt 1-2 Bp., 2003. Unikornis. Kiadói aranyozott műbőr kötésben
19206.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF