Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadémiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. 568p. Kiadói, szélein szakadozott egészvászon kötés, festett lapélekkel.
19207.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Richárd: Ady Endre lírája. Írások Ady Endréről. Bp., 1945, Ady Könyvkiadó. Átkötött egészvászon kötésben, benne az eredeti sérült papírborítóval.
19208.

Rufpreis:
1 800 HUF

Brisits Frigyes: Bitter Illés, az igazgató. A Szent Imre Gimnázium első igazgatója. Bp., 2008, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19209.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. 686p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A védőborítón kis szakadással, ragasztással.
19210.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Vegyes statisztikai tétel, 3 kötet:   Statisztikai adatforrások. Bibliográfia 1998-2000. Bp., 2002.,KSH. Kiadó papírkötés;   Varga Gyula (1853-1929) műveinek válogatott bibliográfiája. Nagy Magyar Statisztikusok 19. Bp., 2006.,KSH. Kiadó papírkötés;   Magyar közgazdasági és statisztikai irodalom bibliográfia. Bp., 1971.,KSH. Kiadó papírkötés;
19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, szakadozott borítószélekkel, foltos.
19212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régimódi kézimunkák. 1906-1916. Vál. és szerk.: Miklós Magda. F. Dózsa Katalin jegyzeteivel. Bp., én.,Magyar Divat Intézet. Kiadói papírkötés.
19213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes DEDIKÁLT könyvtétel, 4 db: Sándor György: Miért lettem Kádár híve, Karátson Endre: Otthonok I-II. köt., Gergely Ágnes: Stációk, Hidas Antal: Világotjárt sorok.
19214.

Rufpreis:
1 800 HUF

19215.

Rufpreis:
800 HUF

Lynette Andreson: Kutya macska varrótű Bp., 2010. Arena. Kiadói paprkötésben
19216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Futó Jenő: Gárdonyi Géza. DEDIKÁLT! Hódmezővásárhely, 1930, Erdei Sándor. Kiadói papírkötés, rossz, sérült, megviselt állapotban.
19217.

Rufpreis:
1 200 HUF

1928 Pesti Hírlap Kincsesháza. Pesti Hírlap Könyvtára 4. köt. Bp., Légrády. Átkötött félvászon-kötésben.
19218.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF