Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2857753
19183
438
Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. november - Ady Endre emlékszám. Marosvásárhely, 1957, Román Népköztársaság Írószövetsége. Papírkötésben, sérült gerinccel és szakadozott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel. 2857731
19184
438
Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
2857923
19185
438
1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
2861148
19186
438
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címképpel, két tábla sérült és ezek közül az egyik kijár, kissé foltos lapokkal.
2830387
19187
438
A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Tátky Zoltán - Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar legújabb kor lexikona kiadása. Félbőr kötésben, kissé kopott 2813777
19188
438
Szeivolt István: A dong könyv. Azaz az Ökk nemzetség gyűjteménye. [Bp., 2008.], Karizma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2795618
19189
438
2860156
19190
438
Golding kártyakönyv Bp., é.n. Golding. Kiadói kartonált papírkötésben
2869791
19191
438
1898 Athenaeum VII. köt., 1898. évf. Philosophiai és államtudományi folyóirat. Szerk.: Pauer Imre. Bp., 1898., MTA, IV+616 p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel. 2864633
19192
438
Upton Sinclair: Az elnök ügynöke I-II. köt. Az 5-ik Lanny Budd regény. Bp. - London, 1944, Nova. Kiadói félvászon-kötések, kiadói kopott, sérült védőborítóban.
2859771
19193
438
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp., 1943), Athenaeum, 90 p. + 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. A szerző által aláírt, számozott (265.) példány. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel. + Mécs László (1895-1978) aláírt fotólapja, 14x9 cm 2696261
19194
438
Déry Tibor: A befejezetlen mondat. I-III. köt. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF