Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. november - Ady Endre emlékszám. Marosvásárhely, 1957, Román Népköztársaság Írószövetsége. Papírkötésben, sérült gerinccel és szakadozott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
19183.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19184.

Rufpreis:
2 800 HUF

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
19185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címképpel, két tábla sérült és ezek közül az egyik kijár, kissé foltos lapokkal.
19186.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Tátky Zoltán - Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar legújabb kor lexikona kiadása. Félbőr kötésben, kissé kopott
19187.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szeivolt István: A dong könyv. Azaz az Ökk nemzetség gyűjteménye. [Bp., 2008.], Karizma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19188.

Rufpreis:
1 800 HUF

19189.

Rufpreis:
1 600 HUF

Golding kártyakönyv Bp., é.n. Golding. Kiadói kartonált papírkötésben
19190.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 Athenaeum VII. köt., 1898. évf. Philosophiai és államtudományi folyóirat. Szerk.: Pauer Imre. Bp., 1898., MTA, IV+616 p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
19191.

Rufpreis:
2 000 HUF

Upton Sinclair: Az elnök ügynöke I-II. köt. Az 5-ik Lanny Budd regény. Bp. - London, 1944, Nova. Kiadói félvászon-kötések, kiadói kopott, sérült védőborítóban.
19192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp., 1943), Athenaeum, 90 p. + 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. A szerző által aláírt, számozott (265.) példány. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel. + Mécs László (1895-1978) aláírt fotólapja, 14x9 cm
19193.

Rufpreis:
2 000 HUF

Déry Tibor: A befejezetlen mondat. I-III. köt. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
19194.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF