Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. A szerző által ALÁÍRT példány! Wien, 1922., Szerzői,(Kassay Arnold-ny.), 103+1 p. Kopott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.
19087.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fodor József: Összhang nélkül. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1938.], Athenaeum. Kiadói papírkötés.
19088.

Rufpreis:
2 400 HUF

Balla Zsófia: Vízláng. Versek. A szerző, Balla Zsófia (1949- ) erdélyi születésű költő, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés
19089.

Rufpreis:
2 000 HUF

19090.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdélyi Zoltán: Margitsziget és más kisebb költői elbeszélések. Bp., 1901., Franklin. Kiadói illusztrált kopott egészvászon-kötés, foxing foltos lapokkal.
19091.

Rufpreis:
2 400 HUF

19092.

Rufpreis:
2 000 HUF

19093.

Rufpreis:
2 000 HUF

19094.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ferdinandy György 2 DEDIKÁLT műve: A szerző, Ferdinandy György (1935-) József Attila-díjas író, költő, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.   Az elveszett gyermek. Elbeszélések. Chicago, 1984., Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.;   Vadnyugati tárcatár. [Bp.],2002., Orpheusz. Kiadói papírkötés.;
19095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Bp., 1935., Vajda János Társaság. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
19096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Silberstein Ötvös Adolf: Dramaturgiai dolgozatok I. köt. Társadalmi arcképek - magyar esztétika. Szerelem és vallásosság. Bp., 1894., Wiener Izidor, 8+183+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel.
19097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csete Balázs: Mesél az élet. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kispest,[1936.],Ifjú Polgárok Lapja,(Paulovits Ferenc-ny.), 162+1 p. Átkötött papírkötés, foltos, kijáró lapokkal, a címlapon szakadással.
19098.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF