Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

19171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozocsa Sándor: Kis magyar irodalomtörténet. Bp., 1944., Pintér Jenőné. Kiadói papírkötés.
19172.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Lennon saját szavaival. Bp., 2004. Allprint. Kiadói papírkötésben
19173.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Ford.: Lányi Viktor. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109 p. Első kiadás. A borító Major Henrik munkája. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
19174.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weiser Ferenc: Watomika, az utolsó delawar főnök. Ford.: Beluscsák István. Bp., 1938, Korda Rt., 69+(1) p. A borító és az illusztrációk Pál György munkái. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, laza fűzéssel, foltos.
19175.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor válogatott költeményei. Magyarázta: Dr. Badics Ferenc. I. rész: Lyrai költemények. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+185 p. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, helyenként kisebb foltokkal, "Tanári tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
19176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilády Áron: XVI. századbeli magyar költők művei. Bp., 1883, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19177.

Rufpreis:
2 400 HUF

Napoleon Hill, Ross Cornwell: A teljes gondolkodj és gazdagodj. Bp., 2021, Édesvíz. Kiadói műbőrkötés, előzéklapon ajándékozási sorokkal, máskülönben jó állapotban.
19178.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vörösmarty lyrai költeményei I-II. köt. Rendezte s életrajzzal bevezette: Gyulai Pál. Bp., én., Méhner Vilmos. Az I. kötetben a költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel.
19179.

Rufpreis:
2 800 HUF

Márton László: Koestler, a lázadó. A szerző, Márton László (1934- ) író, szerkesztő, a Magyar Műhely egyik szerkesztője (1962-1973) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2006., Pallas. Kiadói kartonált papírkötés.
19180.

Rufpreis:
2 800 HUF

19181.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyáry Krisztián: Igazi Hősök. 33 magyar. Bp, 2014, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Jó állapotban.
19182.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF