A Budapesti Hírlapszedők Köre félszázados története. 1884-1934. Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000027/A-Budapesti-Hirlapszedok-Kore-felszazados-tortenete-1884-1934-Bp-1934-Vilagossag-Rt-~II2866574
2866574
19153
438
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: A Budapesti Hírlapszedők Köre félszázados története. 1884-1934. Bp., 1934., Világosság Rt.,87+1 p.+23 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: hsz