Fáy Ferenc: Törlesztő ének. Toronto, 1963, Magyar Figyelő. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, illusztrált papírborítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Zas Lóránt: Hosszú sorokban látom az embereket. Válogatott versek 1951-1986. (Miskolc), 1989, Borsodi Nyomda. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Bp., 1935, Vajda János Társaság, 174+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány a fűzéstől elváló lappal, nagyrészt felvágatlan.
Tapolczay Lukács: Levél egy kedves baráthoz. Toronto, 1994, szerzői magánkiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Nemes Elemér: Hipnotizmus. Suggestív és hipnotikus hatások a nevelésben. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, papír védőborítóban
B. Eötvös József: A Karthausi II. kötet. Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban, sarkán kis kopással
Tűz Tamás: Jelen voltam. Ontario, 1976, Amerikai Magyar Írók. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Flórián Tibor: Keserű gyökéren. Versek. New York, 1975, Pilvax Publishing Corp. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Szedenits Jenő: A kőtábláktól a Kárpátokig. Válogatott írások, elbeszélések és versek. Akron OH, 1991, Buda Publishing Co. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány!