Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

V. B. Nyizsnij: Eizenstein rendezési óráin. Ford.: Schiffer Pál. Filmművészeti Könyvtár 13. Bp., 1963., Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a lapéleken folttal, névbejegyzéssel.
17025.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927., SInger és Wolfner. Átkötött foltos egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kopottas, szakadt papír védőborítóban
17027.

Rufpreis:
1 400 HUF

1900 Academy Architecture and Architectural Review Vol. 18. 1900. II. félév. Angol nyelven, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, néhány laza lappal, 8+164+18 p.
17028.

Rufpreis:
800 HUF

Albert László. (Művészeti katalógus). Marosvásárhely, 2000, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A művész, Albert László (1926-2006) által DEDIKÁLT példány!
17029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs Imre. (Művészeti katalógus). Banner Zoltán tanulmányával. H.n., [2001], magánkiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A művész, Balázs Imre (1931-2012) által DEDIKÁLT példány!
17030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Expresszionizmus Németországban válogatott művek festmények, szobrok, grafikák. Duisburg város Wilhelm-Lehmbruck-Múzeumának kiállítása Németországi Szövetségi Köztársaság művelődési hete keretében. Szerk:: Julian Heynen, Cornelia K. Will. Bp., 1980., Szépművészeti. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
17031.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gilles Néret: Klimt (1862-1918.) Köln,2007., Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
17032.

Rufpreis:
2 400 HUF

Korniss Péter - Novák Ferenc: Tiszta forrásból. Bp., 1997., Planétás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17033.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17034.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db régi BÁV művészeti képaukció katalógus: 6. (1962) és 8. (1963). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17035.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
17036.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF