Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2818185
17000
435
Books: Architecture, Art
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 5. Szombathely, 1943., Martineum, 23 p.+8 t. Kiadói papírkötés
2816889
17001
435
Books: Architecture, Art
Seemann-Katalog. Farbige Gemäldereproduktionen, mit 663 Bildwiedergaben. Leipzig, Seemann. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2813976
17002
435
Books: Architecture, Art
Kovács Éva: Árpád-kori ötvösség. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
2813660
17003
435
Books: Architecture, Art
Kurucz István András (1960-) festőművész 2 db kiállítási katalógusa. Kiadói papírkötés.
2777207
17004
435
Books: Architecture, Art
Tömöry Tamás: Az én otthonom. Bp., 1968, Táncsics. Kiadói illusztrált félvászonkötés, számos fekete-fehér ábrával kopott sarkokkal 2633031
17005
435
100
Books: Architecture, Art
Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2818754
17006
435
Books: Architecture, Art
Bakonyi Tibor - Kubinszky Mihály: Lechner Ödön. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2819806
17007
435
Books: Architecture, Art
Boros Tamás 1974-2004. Grafikák - festmények - objektek. Bp., 2004, ArtMozaik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
2819845
17008
435
Books: Architecture, Art
1911 Művészet X. évf. 2., 6., 9. sz. (3 db). Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, vegyes, sérült állapotban, az egyik szám szétvált borítóval.
2819501
17009
435
Books: Architecture, Art
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa. Szelényi Károly felvételeivel, Frank János írásával. H.n., 1992, Berta Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 1978 Péreli Zsuzsa (kiállítási katalógus). Az István Király Múzeum Közleményei D. sorozat 123. sz. Szerk.: Fitz Jenő. Megjelent 1000 példányban. 2822028
17010
435
Books: Architecture, Art
Szántó Tibor: Könyvtervezés. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2814025
17011
435
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Ferenczy. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF