Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 5. Szombathely, 1943., Martineum, 23 p.+8 t. Kiadói papírkötés
17000.

Rufpreis:
1 200 HUF

Seemann-Katalog. Farbige Gemäldereproduktionen, mit 663 Bildwiedergaben. Leipzig, Seemann. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17001.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Éva: Árpád-kori ötvösség. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17002.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kurucz István András (1960-) festőművész 2 db kiállítási katalógusa. Kiadói papírkötés.
17003.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tömöry Tamás: Az én otthonom. Bp., 1968, Táncsics. Kiadói illusztrált félvászonkötés, számos fekete-fehér ábrával kopott sarkokkal
17004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17005.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bakonyi Tibor - Kubinszky Mihály: Lechner Ödön. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17006.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boros Tamás 1974-2004. Grafikák - festmények - objektek. Bp., 2004, ArtMozaik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
17007.

Rufpreis:
1 800 HUF

1911 Művészet X. évf. 2., 6., 9. sz. (3 db). Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, vegyes, sérült állapotban, az egyik szám szétvált borítóval.
17008.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa. Szelényi Károly felvételeivel, Frank János írásával. H.n., 1992, Berta Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 1978 Péreli Zsuzsa (kiállítási katalógus). Az István Király Múzeum Közleményei D. sorozat 123. sz. Szerk.: Fitz Jenő. Megjelent 1000 példányban.
17009.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szántó Tibor: Könyvtervezés. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17010.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petrovics Elek: Ferenczy. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
17011.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF