Foto folyóirat IV. évf. 1-8. sz., 1957. május - december (teljes évfolyam) + I. Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957., kiállítási katalógus + Peter Basch's Glamour Photography (erotikus, akt, pin-up fotókkal). Egybekötve. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként sérült lapokkal.
cca 1990 Michael Maislinger: Bilder. A művész által DEDIKÁLT példány! Wien, Verlag Flutlicht, 10 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Fischer Ernő - Szuromi Pál: Az utánzástól a szimbolikus formaképzésig. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv egyik szerzője, Fischer Ernő által DEDIKÁLT példány.
Szilágyi Szabolcs: Szilágyi - Silagi - SI-LA-GI. United Sense of Art. (Kiállítási katalógus). Stockholm, 1990, Uke Art Production. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű (angol, magyar, svéd, német). Kiadói papírkötés.
2 db könyv: Csurka István: Néhány gondolat a rendszerváltozás két esztendeje és az MDF új programja kapcsán. Bp., 2002, Magyar Út Körök Mozgalom. 6. ünnepi kiadás. Kiadói papírkötés. + A Csurkák négy nemzedéke. Protest-song. Bp., 2007, Ady Endre Sajtóalapítvány. Kiadói papírkötés.