Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

16940.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pernye Edit - Illés József: Kórházi mosodák technológiai követelményei. DEDIKÁLT! Bp., 1968., Egészségügyi Minisztérium Tervgazdasági és Dokumentációs Irodája, 48 p.+10 t. Kiadói papírkötés.
16941.

Rufpreis:
2 400 HUF

16942.

Rufpreis:
2 400 HUF

16943.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alan Parallels. Exhibition of Ossetian Artists. (Oszét művészeti kiállítás). Vladikavkaz-Budapest, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16944.

Rufpreis:
2 000 HUF

16945.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., [1943.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16946.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanulmányok a nagybányai művészet köréből. Nagybánya Könyvek 3. Miskolc,1994,MissonArt Galéria. Kiadói papírkötés.
16947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bútorművészeti katalógusok, 3 db:   Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Harmadik, javított kiadás;   Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;   Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében.  Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
16948.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stüber, Fritz: Der Bienenkorb. Ein deutsches Porzellanbüchlein aus Wien. Wien, 1943, Karl H. Bischoff. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, porcelánjelzésekkel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés
16949.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amslerdrucke und Schroll's Albertina-Facsimiledrucke. Berlin-Wien, 1925, Amsler & Ruthardt - Anton Schroll & Co. Számos fekete-fehér reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeledett szegedi fotográfusnő. Bp., 2003, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16951.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF