Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Szűcs Árpád: A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Bp., [1989], Háttér Kft. A körkép kihajtható, Az eredeti facsimile kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, gerincénél sérüléssel.
17012.

Rufpreis:
1 000 HUF

1907 Meister der Farbe, 4. Jahrgang Heft 3. Leipzig, E. A. Seemann. Egészoldalas, színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé sérült borítóval.
17013.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sóvári Zsuzsa: Női vonal. Fényképezte: Szebeni András. 1995, Pelikán. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17014.

Rufpreis:
2 000 HUF

1964 Művészet, a Magyar Képzőművészek Szövetségének folyóirata, V. évf. 1., 2., 6. sz. (3 db). Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Vegyes állapotban.
17015.

Rufpreis:
1 800 HUF

17016.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gillo Dorfles: A Giccs. A rossz ízlés antológiája. Hermann Broch és Clement Greemnerg tanulmányaival. Fordította: Schéry András. Bp.,1986, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17017.

Rufpreis:
1 400 HUF

Péter András: A magyar művészet történet. Bp., 1930., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon-kötés.
17018.

Rufpreis:
1 800 HUF

17019.

Rufpreis:
1 600 HUF

A természet műtermében: Bozsó János. Szerk.: Dr. Lovas Dániel. Kecskemét, 1997., Lektűr Bt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17020.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bruno Zevi: Az építészet megismerése. Ford.: Gerő László. Bp., 1964., Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17022.

Rufpreis:
1 800 HUF

17023.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bodnár Éva: Az újra felfedezett tornyai. Bp., 1986, Gondolat. Szerző által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17024.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF