Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Gergely Mariann: Kádár Béla (1877-1956) Beszélgetők szabadban, 1928 körül. Bp., 2015., Virág Judit, 10 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
17037.

Rufpreis:
1 000 HUF

17038.

Rufpreis:
1 000 HUF

17039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csatkai Endre (összeáll.): Scarbantia. A soproni ex libris története. Sopron, 1938. Félvászon kötés, jó állapotban.
17040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ronald Searle: Secret Sketchbook. The Back Streets of Hamburg. London,1970., Weidenfeld and Nicholson. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, karcos, kissé szakadt borítóval.
17041.

Rufpreis:
12 000 HUF

Halas István: Páros páratlan. Pair impair. Bp., 2004, Mai Manó Ház. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban. Számozott (176./800) példány.
17042.

Rufpreis:
2 800 HUF

A magyar múlt. Varga Nándor Lajos m. kir. főiskolai tanár 40 illusztrációjával. A történelmi fejezeteteket Wodianer-Nemessuri Zoltán írta. Bp.,1996, Szabadkéz Kft. Kiadói keménykötés, jó állapotban. Számozott (1./400) példány.
17043.

Rufpreis:
5 000 HUF

N. Mészáros Júlia: A Radnai-gyűjtemény I. - Festmények. Győr, 1995, Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 300 példányban. Színes képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Egry József, Derkovits Gyula, Bernáth Aurél, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17044.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bíró, Yvette: Miklós Jancsó. Préface Andrei Wajda. Paris,1977.,Albatros. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17045.

Rufpreis:
1 800 HUF

17046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sommer József: A színes fotó. Fotóművészet Könyvtára. [Bp., 1940.,Erdős-Kovács Ny.], 32 p. + 3 t. Hozzákötve: Hevesy Iván: Az arckép fényképezése. Önarckép, kettős portré, gyerekarckép, csoportkép. Felvételi és megvilágítási vázlatokkal, képmellékletekkel. HAFA Könyvtár 34-37 sz. Bp., én., Tolnai, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.
17047.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balla Demeter: Az öreg. The old one. Bp., 1991., Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17048.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF