https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
17203.

Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor.  I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.;  II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (számozott fekete-fehér képtáblák) t. + 6 p.; IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával.;  Bp., 1938-1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 3 kötetben teljes, a III. kötet nem jelent meg. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kopásnyomokkal, az I. és a III. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötetnél foltos lapélekkel, de belül jó állapotban.
1
17204.

Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (számozott fekete-fehér képtáblák) t. + 6 p.; IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; Bp., 1938-1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 3 kötetben teljes, a III. kötet nem jelent meg. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kopásnyomokkal, az I. és a III. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötetnél foltos lapélekkel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17205.

Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peter Weibel: Jenseits von Kunst. Wien, 1997, Passagen Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17206.

Peter Weibel: Jenseits von Kunst. Wien, 1997, Passagen Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
17207.

Gyenes Zsolt: Fotóművészeti stílusok. Kreatív gyakorlatokkal. Bp., 2013., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jan Assmann: A kulturális emlékezet. Írás, emlékezés és politikai identitás a korai magaskultúrákban. Ford.: Hides Zoltán. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17208.

Jan Assmann: A kulturális emlékezet. Írás, emlékezés és politikai identitás a korai magaskultúrákban. Ford.: Hides Zoltán. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arnóti András/Sárközi Zoltán: Sárközi Zoltán Arnóti András versei és grafikái. Poems and pieces of graphic art by Zoltán Sárközi András Arnóti. A festőművész, költő, Arnóti András/Sárközi Zoltán (1949-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Gedichte und Graphiken von Zoltán Sárközi András Arnóti. hn., én., Szolárisz, 36+8 p. Kiadói papírkötés
1
17209.

Arnóti András/Sárközi Zoltán: Sárközi Zoltán Arnóti András versei és grafikái. Poems and pieces of graphic art by Zoltán Sárközi András Arnóti. A festőművész, költő, Arnóti András/Sárközi Zoltán (1949-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Gedichte und Graphiken von Zoltán Sárközi András Arnóti. hn., én., Szolárisz, 36+8 p. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klein Rudolf - Lampel Éva - Lampel Miklós: Kortárs magyar építészeti kalauz. Szerk.: Bojár Iván András. Octogon Könyvek 1. Bp., 2001, Vertigo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
17210.

Klein Rudolf - Lampel Éva - Lampel Miklós: Kortárs magyar építészeti kalauz. Szerk.: Bojár Iván András. Octogon Könyvek 1. Bp., 2001, Vertigo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
James Lord: Picasso és Dora. Vallomásos emlékirat. Ford.: Zalán Magda. Bp., 2004, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17211.

James Lord: Picasso és Dora. Vallomásos emlékirat. Ford.: Zalán Magda. Bp., 2004, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Műcsarnoki beszélgetések. Szerk.: Nagy Gabriella. Válogatta: Héjj Klára és Nagy Gabriella. Bp., 1999., Műcsarnok - Folyóiratolvasó Klub. Kiadói papírkötés.
1
17212.

Műcsarnoki beszélgetések. Szerk.: Nagy Gabriella. Válogatta: Héjj Klára és Nagy Gabriella. Bp., 1999., Műcsarnok - Folyóiratolvasó Klub. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000-2001 Enigma művészetelméleti folyóirat VII-VIII. évf.,2000-2001., 26-27. sz. Szerk.: Lackfi János.
1
17213.

2000-2001 Enigma művészetelméleti folyóirat VII-VIII. évf.,2000-2001., 26-27. sz. Szerk.: Lackfi János.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999 Enigma művészetelméleti folyóirat VI. évf., 1999. 22 sz.
1
17214.

1999 Enigma művészetelméleti folyóirat VI. évf., 1999. 22 sz.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse