Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Művészeti hetek. Pécs 1941 január 4 - február 3. Bp.,1941,Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
16976.

Rufpreis:
1 600 HUF

1971 Vadászati világkiállítás - képzőművészeti kiállítás. Exposition mondiale de la chasse exposition artistique. Szerk.: Frank János. Bp., 1971., Műcsarnok, 171+1 + 15+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiállítási katalógus kiegészítéssel. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
16977.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móser Zoltán: Írott képek. 77 portré. - - fotói. Bp., 1997, Könyves Kálmán Kiadó. Kiadói papírkötés.
16978.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alexander Bernát: Tanulmányok. I. köt.: Művészet. Bp., 1924, Pantheon, 221+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16979.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Lázár Béla: Szinyei Merse Pál. A pleinair festés előfutára. Bp., é.n., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben
16980.

Rufpreis:
1 800 HUF

Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeállították: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p. Kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval.
16981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madonna-könyv. A festőművészet 60 remeke Sík Sándor versével. Bp., én., Szent István-Társulat, 64 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
16982.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Vera: Görög Istenek Indiában. Gandhára művészete. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 15. Bp., 1977., Akadémiai Kiadó, 167+1 p + 12 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák, közte egy térképvázlattal) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis hiánnyal. Megjelent 1000 példányban.
16983.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegekett. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + 1980 Régi keleti imaszőnyegek. Kiállítási prospektus. Bp., Iparművészeti Múzeum.
16984.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bundev-Todorov Ilona: Ivan Meštrović. 1883-1962. Bp., 1993, Gondolat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16985.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Gömör Béla: Kis fotótéka. Portrék egy gyűjteményből. Bp., 2002, GMR Reklámügynökség. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16986.

Rufpreis:
1 200 HUF

Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
16987.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF