Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

így isztok ti... Gömör Tamás fényképei Hernádi Gyula bökverseivel. 1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
16952.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., é.n., Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
16953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bagyinszki Zoltán - Tatár Sarolta: Erdélyi templomok. Transylvanian Churches. Kirchen in Siebenbürgen. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
16954.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szövetség 249 szobrász. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének Szobrász Szakosztálya. Szerk.: Wehner Tibor. Bp.,2006,Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének Szobrász Szakosztálya. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik sarkán kis sérüléssel.
16955.

Rufpreis:
2 000 HUF

16956.

Rufpreis:
1 200 HUF

Baumann-Feilchenfeldt-Gaßner: Cézanne - Aufbruch in die Moderne. 2005, Museum Folkwang. Félvászon kötés, jó állapotban.
16957.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930 Magyar Iparművészet. XXXIII. évf. 10. sz. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., 1930, O. M. Iparművészeti Társulat, (1) p.+1 t.+217-263 p.+(1) p. Benne Rosner Károly: A magyar fametszet két évtizede c. írásával. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte Conrad Gyula, Haranghy Jenő, Gara Arnold, Divéky József, Fáy Dezső, Kozma Lajos, Vértes Marcel, Végh Gusztáv, Csabai Ékes Lajos, Kaesz Gyula, Kolozsvári Sándor, Molnár C. Pál, Gáborjáni Szabó Kálmán, Dallos Hanna, Jaschik Álmos és mások illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval
16958.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Prokop Péter 3 könyve: Római évek. Róma, 1985, magánkiadás. Kiadói papírkötés, néhány kijáró lappal. + Fügefám alól. Bp., 1989, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, néhány kijáró lappal. + Szíj Rezső: Gondolatok Prokop Péter képei előtt. Bp., 1983, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadás.
16959.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gulyás Judit: A csomagolás művészete. Lugosi Lugo László fotóival. Szeged, 1997, IT Stúdió. Kiadói papírkötés.
16960.

Rufpreis:
1 400 HUF

Réti Zoltán: Földközelben. Réti Zoltán rajzai, Kerényi Ferenc előszavával. Balassagyarmat, 1981, k.n., 1 p. + 20 t. Kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült. Megjelent 500 példányban.
16961.

Rufpreis:
2 000 HUF

16962.

Rufpreis:
2 800 HUF

Új magyar képzőművészet. Az 1951. évben rendezett II. magyar képzőművészeti kiállítás anyagából. Bp., Művészeti Alkotások. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
16963.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF