Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 267

Elsasser Klaudia (szerk.): Festészet A-tól Z-ig. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói kartontált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16892.

Rufpreis:
6 000 HUF

8 db művészeti könyv: Janus félúton, Passuth Krisztina: Tranzit, Lossonczy Tamás, Veszelszky Béla, A kecskeméti művésztelep és alkotóház, A valósághű festészet öt évtizede, Urszinyi Mária, Transcendence contemporary art 2021
16893.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Banner Zoltán: Márton Árpád. Csíkszereda, 2010, Pallas-Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés.
16894.

Rufpreis:
3 000 HUF

16895.

Rufpreis:
5 000 HUF

16896.

Rufpreis:
5 000 HUF

1933 Magyar művészet. Szerk.: Majovszky Pál. IX. évf. Bp., 1933., Szinyei Merse Pál Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16897.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1911 A Fény. Művészfényképezési folyóirat. [Szerk.: Hoffmann Viktor. Bp., Hornyánszky Viktor-ny.], 1-280 p. Benne Pécsi József, Máté Olga, Kankovszky Ervin, Székely Aladár, Weisz Hugó és mások fotóival gazdagon illusztrált. Átkötött egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal, kissé foltos borítóval.
16898.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kenyeres György: Színészeink. (Ceruzarajzok). Bp., 1943, szerzői kiadás, 57 t. Kiadói aranyozott, zsinórral kötött félvászon karton-tékában.
16899.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

16900.

Rufpreis:
1 200 HUF

16901.

Rufpreis:
2 800 HUF

"Mély erdők ölén álmodtam én." Rajzok és akvarellek a német romantika korából. Bp., 2002, Szépművészeti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16902.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Insignia medicorum in Hungaria. Wappen ungarischer Ärtzte. Bp., 1982. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16903.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF