Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia", 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.
17700.

Rufpreis:
2 000 HUF

17701.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.
17702.

Rufpreis:
3 000 HUF

17703.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pierre Brisson: Bolond évek színháza. Gyergyai Albert fordító DEDIKÁCIÓJÁVAL. Kiadói papírkötésben, sérült.
17704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Itámár Jáoz-Keszt versei. Mezei András utószó. Új Pegasus. A szerző, Itamár Jáoz-Keszt (1934-2021) magyarországi születési izraeli költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Európa. Kiadói papírkötés.
17705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
17706.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János: A fülemile. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap, 42+(2) p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos spirálfűzéssel, néhány kissé foltos lappal, az előzéklap sérült, ragasztott.
17707.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

[Pellegrini, Albert (1868-1941)] Diplomata: A Hannover-huszárok. Garay Ákos rajzaival. Második kiadás. Bp.,[1912.],Légrády. Átkötött kissé foltos félvászon-kötés.
17708.

Rufpreis:
1 000 HUF

Raoul H. Francé: Az ember és a mindenség. Ford.: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Bp., én., Dante. Kiadói vászonkötésben
17709.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Viszota Gyula: Kisfaludy Károly hagyatéka. (Különnyomat A Kisfaludy-Társaság Évlapjai XXXVIII. számából). (Bp., 1903), Kisfaludy-Társaság, 81-154 p. Egészvászon-kötésben.
17710.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: A podolini kisértet. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 259 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként laza, a fűzéstől elváló lapokkal.
17711.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF