Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.
Az Est hármaskönyve az 1930. évre. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. III. köt.: A gyermek könyve. Bp., 1930, Az Est Lapkiadó Rt. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel.
Lengyel László: A szabadság melankóliája. Bp., 2014, Kossuth, 390 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.