Aniszi Kálmán: Oldott kéve. A szerző, Aniszi Kálmán (1939-) író, esszéíró által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., KÖZDOK. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap foltos, kissé kopott borítóval.
William J. Locke: Pujol Arisztid vidám kalandjai. Ford.: Reichard Piroska. Bp.,[1928],Dick Manó, 247 p. Kiadói aranyozott, art-deco egészvászon-kötés, a kötéstáblán belsején és a szennylapokon art-deco papírborítással, kissé kopott borítóval, a gerincen felső részén a vászonon kis sérüléssel.
Hajdú Farkas-Zoltán: Csíki kaláka. Csíkszereda, 1993, Pro-Print Rt. Az illusztrációkat Kasza Imre készítette. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT.
Vörösmarty (Mihály): A rom. A díszítő rajzok Haranghy Jenő munkái. Magyar Klasszikusok I. Bp., [1946.], Szépmíves Műhely, (Stílus-ny.), 30 p.+10 (fekete-fehér egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé hiányos, kissé kopott papír védőborítóban, belül, a hátsó kötéstábla mentén sérüléssel.
Páll Árpád: Loreley sziklája. Úti és otthoni jegyzetek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kolozsvár-Napoca, 1981, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.