Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

Aniszi Kálmán: Oldott kéve. A szerző, Aniszi Kálmán (1939-) író, esszéíró által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., KÖZDOK. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap foltos, kissé kopott borítóval.
17724.

Rufpreis:
1 000 HUF

William J. Locke: Pujol Arisztid vidám kalandjai. Ford.: Reichard Piroska. Bp.,[1928],Dick Manó, 247 p. Kiadói aranyozott, art-deco egészvászon-kötés, a kötéstáblán belsején és a szennylapokon art-deco papírborítással, kissé kopott borítóval, a gerincen felső részén a vászonon kis sérüléssel.
17725.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hajdú Farkas-Zoltán: Csíki kaláka. Csíkszereda, 1993, Pro-Print Rt. Az illusztrációkat Kasza Imre készítette. Kiadói papírkötés. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT.
17726.

Rufpreis:
800 HUF

Zemplényi Zoltán: Hoppárézimi! Kitiltottak. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17727.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vörösmarty (Mihály): A rom. A díszítő rajzok Haranghy Jenő munkái. Magyar Klasszikusok I. Bp., [1946.], Szépmíves Műhely, (Stílus-ny.), 30 p.+10 (fekete-fehér egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé hiányos, kissé kopott papír védőborítóban, belül, a hátsó kötéstábla mentén sérüléssel.
17728.

Rufpreis:
5 000 HUF

Páll Árpád: Loreley sziklája. Úti és otthoni jegyzetek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kolozsvár-Napoca, 1981, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17729.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bori Imre: Prózatörténeti tanulmányok. Újvidék-Bp., 1993, Forum-Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17730.

Rufpreis:
4 000 HUF

17731.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

René Wellek - Austin Warren: Az irodalom elmélete. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17732.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dalos László: A vén budai hársfák. Válogatott versek és dalszövegek. DEDIKÁLT. Bp., 2008., Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17733.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hermann Imre: Gondolkodáslélektani tanulmányok. Ford.: Berényi Gábor. Bp., 2011, Animula, 289 p. Kiadói papírkötés.
17734.

Rufpreis:
2 400 HUF

Parti Nagy Lajos: Grafitnesz. Bp., 2003. Magvető. ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval
17735.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF