Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779906
17688
434
Lengyel László: Pretoriánusok kora. A magyar válság és kezelése. Pozsony, 2011, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2779854
17689
434
2742193
17690
434
Thorwald Dethlefsen-Rüdiger Dahlke: Út a teljességhez. Ford.: Hajós Gabriella. Bp.,1991,Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2780419
17691
434
Szenczei László: A halál és tanítványa. Erdélyi Írások. Bp., 1943, Új Idők (Singer és Wolfner), 344 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
2806262
17692
434
Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel.
2806278
17693
434
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés
2803943
17694
434
2596758
17695
434
2780450
17696
434
Soltész István: Emberismeret az írásból. A grafológia módszeres kézikönyve. Bajna (Bp.), é.n. (Newald Illés Utódai ny.) VII+167p. Kiadói, kissé szakadozott papírborítóban 2742680
17697
434
Poós Zoltán: Szivárvány Áruház - egy korszak kultikus tárgyai. Bp., 2001, Papirusz Book. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2787878
17698
434
Schneider József: Újabb költemények. Bp., 1897 Pollacsek Mór. Kiadói papírkötésben, kiadói, kissé foltos papír védőborítóval
2768287
17699
434
Andai Ernő: Az arckép. Novellák. DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Dick Manó, 77+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF