Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

Szolzsenyicin, Alekszandr: A Gulag szigetcsoport III-IV. köt. 1918-1956. Szépirodalmi igényű tanulmány III-IV. köt. München, 1976., Danubia - Nemzetőr. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17760.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brankovics György: A nővilág. Wanjura A. rajzaival illusztrált. Schweiger-Lerchenfeld Amand után - -. Bp., 1882., Mach H. és Társa. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, két kijáró lappal, egy hiányzó táblával, foltos lapokkal.
17761.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-Társaság megbízásából szerkeszté s kiadta: D. Schedel Ferenc. Pest, 1843, Kisfaludy-Társaság, 1 t. (címkép) +XX+1050 hasáb+(1) p.+1051-1064 hasáb+(1) p. Viseltes félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, hiányos, szétvált gerinccel, helyenként sérült, foltos, a fűzéstől elváló lapokkal.
17762.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. több kötet egybe kötve. Coriolanus. Pest, 1864-79, Ráth Mór. Korabeli kopott egészvászon kötésben, egy két lap kijár,
17763.

Rufpreis:
1 000 HUF

- Faludy György: Test és lélek. Kass János illusztrációival Bp., 1988, Magyar Világ. Kiadói papírkötés
17764.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. Regény három kötetben. Szabó Dezső művei. Bp.,[1929.], Genius. Harmadik kiadás. Korabeli kopott kartonált papírkötések, az I. kötet gerincén sérüléssel.
17765.

Rufpreis:
2 400 HUF

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17766.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db fordító által DEDIKÁLT könyv. Vailand: Különös játék. Ford: Gordon Etel. Bp., 1963. Európa könyvkiadó. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, Szergely Cernszkij: A gárdatiszt. Bp., 1958. Európa. Rab Zsuzsa fordító által dedikált. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborító
17767.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mikszáth Kálmán 3 műve:  Nemzetes uraimék. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 4+226 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal.;  Urak és parasztok. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 6+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, és hiányzó hátsó szennylappal.;  Apró gentry és a nép. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), VIII+240 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal, hiányzó címlappal (IV/V.), az utolsó 2-3 lap hiányzik.;
17768.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lengyel László - Markó Béla: Engedd hazámat éltetnem. Bp.,2017,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
17769.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyírő József 3 műve: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval. + A sibói bölény. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. + Madéfalvi veszedelem. Bp., 1989, Interedition. Kiadói papírkötés.
17770.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ifj. Ábrányi Kornél: Iván. Regény a lovagkorból. Hat énekben. (XXV. fejezet. ) Bp. 1905, Légrády, VII+575+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
17771.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF