Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

17748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esterházy Péter: Daisy. JAK füzetek 6. Bp., 1984, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Kertész Imre: Jegyzőkönyv. - Esterházy Péter: Élet és irodalom. Bp., 1993, Magvető - Századvég. Kiadói papírkötés.
17749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1922, Pantheon. Javított gerincű papírkötésben.
17750.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Életrajz. Közzéteszi Benkő Samu. Bp.-Bukarest, 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó - Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17751.

Rufpreis:
1 200 HUF

17752.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy Lajos: Az élő gondolat. Bp., 1930, magánkiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 407 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, amatőr módon pótolt gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17753.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozóki András: Ars politica. Bp., 2007, Jószöveg Műhely, 536 p. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17754.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Karcsai népmesék I. köt. Gyűjtötte és a bevezetést írta: Nagy Géza. Vál. és a jegyzeteket írta: Erdész Sándor. Az utószót írta: Kovács Ágnes. A tájszavakat jegyzékét összeáll.: Nagy Géza. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény XX. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 553+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17755.

Rufpreis:
2 400 HUF

Új Kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. I-III. köt. Szerk.: Dr. Aujeszky László és Dr. Gombocz Endre. Bp., 1940-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, (4)+559 p.; VII+559 p.; IV+672 p. Kiadói félvászon sorozatkötésben, megkímélt, jó állapotban. Együtt a három kötet ritka!
17756.

Rufpreis:
2 800 HUF
15

Kováts Dániel: Egynapi járóföld. Barangolás vándoréveim ösvényein. Sátoraljaújhely, 2019, Kazinczy Ferenc Társaság, 488 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17757.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Jankovics Marcell: Trianon. H.n., 2020, Méry Ratio. 263 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborító hátoldalán kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
17758.

Rufpreis:
2 800 HUF
16

Szentmihályiné Szabó Mária: Szabad Hazában. Bp.,(1941.), Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal.
17759.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF