Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 269

Alföldy Jenő: Halandó kézzel halhatatlanul. Elemzések és tanulmányok Illyés Gyula verseiről. Csoóri Sándor előszavával. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
17676.

Rufpreis:
1 400 HUF

Beke György: Advent a kaszárnyában. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 2003, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarle, Jevgenyij: Talleyrand. Ford.: Szöllősy Klára. Bp., é.n., Franklin, 234+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17678.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Jankovich Ferenc: A magam emberségéből. Önéletrajz. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17679.

Rufpreis:
1 200 HUF

Passuth László: Hétszer vágott mező I. köt. DEDIKÁLT! Bp., 1970., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17680.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott
17681.

Rufpreis:
1 800 HUF

17682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kaiser László: "Áldassál, emberi Verejték." Portrék, emlékek, köszöntések. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
17683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelet-európai századok. Tanulmányok Gál István Apollo folyóiratának és Sziklai László tudományos pályájának ötvenedik évfordulójára. Szerk.: Fried István. Bp., 1984., Magyar Iparművészeti Főiskola Typo-Grafikai Tanszéke. Kiadói papír kötésben.
17684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Filep Tamás Gusztáv: Zalabai Zsigmond. ALÁÍRT példány. Műhely. Dunaszerdahely, 1998, Nap Kiadó. Kiadói papírkötés.
17685.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bayer Zsolt: Tündértemető és egyéb novellák. A szerző, Bayer Zsolt (1963-) újságíró, politikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(2002.),Kairosz. Kiadói papírkötés.
17686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Serfőző Simon: Mindenáron. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17687.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF