Ady Endre: Ki látott engem? Harmadik kiadás. Hozzákötve: A minden titkok versei. Negyedik kiadás. Hozzákötve: A magunk szerelme. Harmadik kiadás. Bp., én., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, possessori bélyegzéssel.
Madách Imre: Die Tragödie des Menschen. [Az ember tragédiája]. Ford.: Mohácsi Jenő. Buday György fametszeteivel. Bp.-Leipzig, [1933], Dr. Georg Vajna und Co., 207+(1) p. + 23 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé deformált, foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
A Magyar Jövő Toldy-Könyvtára 5 kötete: Kisfaludy Károly: Iréne, Csalódások, Zágoni Mikes Kelemen Törökországi levelei, Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Papírkötések, két borítón kopásnyomokkal, egy kötet kijáró lapokkal. + Diák könyvtár két kötete: Livius XXII. könyve, Goethe: Hermann és Dorottya. + Kelement Ilona: A nemesi levél. A mi színházunk. Rákospalota, Szalézi Művek. Papírkötések, változó állapotban.
Kiss Endre: A szó elszáll... A Veszprémi Rádió Jam Arcélek zenében című riportsorozatának írásos változata 1995-1997. DEDIKÁLT! Veszprém, 1998., VE-Grafo-ny. Kiadói papírkötés
Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sarkán kis gyűrődéssel.