Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2809318
17628
434
Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
2809077
17629
434
Orbán Ferenc: A kockázat napjai. DEDIKÁLT! Kolozsvár, 1970., Dacia. Kiadói félvászon-kötés. 2809072
17630
434
Dér Ferenc: Hideg nyomon. DEDIKÁLT! Bp., 1986., Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
2809063
17631
434
Gőgös Károly: Meghalt Máté és Bernadett. DEDIKÁLT! Szombathely, 1988, Sylvester János. Kiadói papírkötés.
2809037
17632
434
Kerényi Grácia: Dalok könyve. DEDIKÁLT! Veszprém, 1983., Pannon Nyomda. Kiadói papírkötés, 2809031
17633
434
Berkesi András: Akik nyáron is fáznak. I. köt. DEDIKÁLT! Bp.,1974.,Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással. 2809216
17634
434
Miskolczi Miklós: Színlelni boldog szeretőt. DEDIKÁLT! Bp., 1982., Szerző. Kiadói papírkötés. 2810747
17635
434
Gyenes Rózsa: Hazug sorsok. Bp., én., Alfa. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
2806243
17636
434
Tamási Áron: Vadrózsa ága. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötés, átlátszó műanyag védőborítóban. Megjelent 2600 példányban. 2810782
17637
434
Pesti Hírlap könyvek 2 kötete: Richard Wright: A csiu-csiangi pokol.; Edmund Romazieres: A marubalok vére. Bp., én., Pesti Hírlap. Kiadói papírkötés, kopott, pótolt, javított borítókkal, műanyag védőfóliában. 2810794
17638
434
Pesti Hírlap könyvek 2 kötete: Patricia Wentworth: A szürke álarcos.; Anthony Armstrong: A titkos kém. Bp., én., Pesti Hírlap. Kiadói papírkötés, az egyik borítója javított, pótolt, a másik borítója kopott, szakadt. 2804310
17639
434
Pungor Ernő: Ifjan - éretten - öregen. 80 kérdés - válasz nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs: Tóth László. Miskolc, 2003, Technika Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Pungor Ernő (1923-2007) vegyészmérnök, egyetemi tanár, az Országos Műszaki Fejlesztési Bizottság elnöke, miniszter (1990-1994-)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF