Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Segmiller, L.: Stilmerkmale und Stilunterschiede. Leipzig, 1937 Diebner. Kiadói vászonkötésben foltos lapokkal 118 p + 76 t
16631.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyermeki játékok. Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum gyermekjáték-történeti kiállításához. 1969/70. Szerk.: Moskovszky Éva. Bp., 1969., Magyar Nemzeti Múzeum.
16632.

Rufpreis:
1 800 HUF

Manga Jánps: Pásztorművészet. Bp., 1963., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16633.

Rufpreis:
1 200 HUF

16634.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. Bp., 1937, Stádium, 56 p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált, köztük 5 kihajtható. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült, viseltes.
16635.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bundev-Todorov Ilona: Ivan Meštrović. 1883-1962. Bp., 1993, Gondolat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16636.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tanai Péter: A Fruhmann-műhely gipszminta kincse. Győr, 2010, Xántus János Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16637.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, részben szakadt elülső szennylappal, kissé foltos lapokkal.
16638.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, sérült papír mappában, hiánytalanul.
16639.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kallus László: Uszkár-díjas lettem. DEDIKÁLT! Bp, (1986), Lapkiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
16640.

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16641.

Rufpreis:
2 000 HUF

1994 Rippl Rónai József kiállítása az Erdész Galériában Szentendrén, Kiállítási katalógus és meghívó.
16642.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF