Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Masereel, Frans: Az ember útja. 60 fametszet. Bp.,1968, Corvina. Frans Masereel fametszeteiről készült offszet nyomatok. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban. Megjelent 1250 példányban.
16643.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Ébli Gábor - Borsos Mihály: Ar(t)borétum. Művészet és természet egy kortárs szoborkertben Budán. Bp., 2008., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16644.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Czeizel Endre: Festők, gének, szégyenek. Magyar festőművész géniuszok családelemzése. Bp., 2007. Galenus. Gazdag képanyaggal, családfákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, hiányzó elülső szennylappal.
16645.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szovjet művészettörténet XII., XIII., XX. kötetek. Bp., 1957-1965., Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötések. Megjelent 400, 420, és 470 példányban.
16646.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,[1970], Corvina. Első kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2650 példányban.
16647.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

6 db kiállítási katalógus művészeti kiadvány: Kovács Ferenc (aláírt), Gábor Marianne 1985, Szentendre Régi művésztelep kiállítás 1972., Krajcsirovits Henrik kiállítás 1979, Farkas Aladár, Málik Irén, Gödöllői Művésztelep
16648.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1915 A Fény. Művészfényképezési folyóirat,1-124 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrált, Máté Olga, Kalmár Lipót, Csillag Erzsi, Feleky Frigyes, Pécsi József és mások fotóval. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
16649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16650.

Rufpreis:
1 200 HUF

16651.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vilhelm Károly. Szerk.: Molnár Csilla. Szolnok, 2003., Tisza Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16652.

Rufpreis:
1 200 HUF

Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16653.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Chagall. Avec um essai lyrique de Louis Aragon. Louis Aragon lírai esszéjével. Mit einem lyrischen Essay von Louis Aragon. Ford.: Keszthelyi Rezső és Engel Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp.,1973,Corvina. Francia, magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, javított gerinccel.
16654.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF