Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Foundazione István Farkas, 184 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.   Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16679.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16680.

Rufpreis:
1 000 HUF

16681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Diehl, Gaston: Vasarely. Lugano, 1972, Uffici Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16682.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rézkarcoló művészek alkotóközössége 1950-1987. Katalógus. Bp., 1987, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. 107 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Szász Endre, Kass János, Gross Arnold, Borsos Miklós, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF
29

16684.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db művészeti reprodukciókat tartalmazó album: Rembrandt rézkarcok, Fragonard, Goya.
16685.

Rufpreis:
1 800 HUF

16686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Corvina Műterem, 2 kötet: Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben?; Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Bp., 1981-1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
16687.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16688.

Rufpreis:
1 800 HUF

16689.

Rufpreis:
1 400 HUF

16690.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF