Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon hiánnyal.
16655.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tragor Ignác: Vác multja és jelene. Vác monográfiája. Vác, 1928, Váci Múzeum-Egyesület,(Dercsényi Dezső-Pestvidéki-ny.), 1 (térkép) t. + 180+4 p. Szövegközti fényképekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
16656.

Rufpreis:
2 800 HUF

16657.

Rufpreis:
1 200 HUF

16658.

Rufpreis:
1 400 HUF

16659.

Rufpreis:
2 800 HUF

Alpár Ágnes (szerk.): Madách Színház 1951-1976 - 1976-1987. Bp., 1976,87 Magyar Színházi Intézet DEDIKÁLT példány. kiadói vászonkötésben, papír tékában
16660.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovalovszky Márta: Ujházi Péter. Szerk.: Lakat Erika. Székesfehérvár, 2000., MA. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovalovszky Márta-Kovács Péter: "Örülök, hogy itt lóghat." Művészeti gyűjtemények Székesfehérvárott. Székesfehérvár, 2000, Szent István Király Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Mednyánszky László, Farkas István, Ország Lili, Kondor Béla, Schaár Erzsébet, Lakner László, Jovánovics György, Deim Pál, Hajas Tibor, Nádler István, Hencze Tamás, El Kazovszkij, Fe Lugossy László, ef Zámbó István, Bukta Imre, Maurer Dóra, Bak Imre, Fehér László, Szikora Tamás és más neves kortárs magyar művészek. Kiadói papírkötés.
16662.

Rufpreis:
2 000 HUF

Banner Zoltán: Szalai József. Békéscsaba, 2016., Bar/Typo Studió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16663.

Rufpreis:
2 400 HUF

Metzger Gyűjtemény. Sammlung Metzger. Kortárs festészet a Németországi Szövetségi Köztársaságból. Szerk.: Felix Zdenek. Bp., 1984., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16664.

Rufpreis:
2 000 HUF

16665.

Rufpreis:
1 600 HUF

16666.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF