Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
16667.

Rufpreis:
1 600 HUF

16668.

Rufpreis:
1 600 HUF

16669.

Rufpreis:
1 600 HUF

16670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp. 1905.] Hornyánszky-ny., 140 p. + 10 (színes, kartonra ragasztott műmellékletek, a képek előtt feliratos hártyapapírral) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János, Magyar-Mannheimer Gusztáv és mások. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, szecessziós Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
16671.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
38

Pétery Balázs-Barsi Balázs: Világ világossága. [Bp.,1996.], [Budapest] : Kapisztrán Szt. Jánosról Nevezett Ferences Rendtartomány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16672.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szentkuthy Miklós: Fájdalmak és titkok játéka. (Naplójegyzetek és naplóillusztrációk.) 1925-1942. A kéziratokat, valamint a grafikákat vál. és sajtó alá rendezte: Tompa Mária. Bp., 2001., Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16673.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gulyás Judit: A csomagolás művészete. Lugosi Lugo László fotóival. Szeged, 1997, IT Stúdió. Kiadói papírkötés.
16674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Partsch, Susanna: Klimt élete és művészete. 96 színes képpel és 35 grafikával. Bp., 1992, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16675.

Rufpreis:
2 400 HUF

"Ismerjük meg..." sorozat 2 kötete: Gerő László: Az építészeti stílusok. + Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. (Pénzek - érmek - gyűjtők). Bp., 1972-1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16676.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gráfik Imre: Építészeti hagyományunk nyomában., Tanulmányok a nép építészet és a településnéprajz köréből. 1974-2018. Bp., 2019., Romanika. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16677.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16678.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF