Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Mario Fonseca Velasco: Thomas Daskam. Santiago, 1980., Editoral Terracota. Spanyol és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóval. Számozott, 0591. számú példány.
16703.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gádor István. Gádor István visszaemlékezését lejegyezte, a jegyzeteket összeállította és a képeket válogatta: Herczeg Ibolya. Bp., 1979., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16704.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16705.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kelemen Pál: Régi amerikai művészet. Ősi indián és spanyol gyarmati kor. Bp., 1981, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16706.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petényi Katalin: Ámos Imre. Bp., 1982, Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban
16707.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csuta György: Csutaságok. Békés, 2017, Békés Művészetéért Alapítvány. 207 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóval.
16708.

Rufpreis:
2 400 HUF

17000.

Rufpreis:
6 000 HUF

17001.

Rufpreis:
6 000 HUF

17002.

Rufpreis:
6 000 HUF

17003.

Rufpreis:
6 000 HUF

17004.

Rufpreis:
12 000 HUF

17005.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF