Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 234

Gerő László: Az építészeti stílusok. 1959, Gondolat. Félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16619.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904 Művészet III. évf. 6. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1904, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Lotz Károly (1833-1904) festőművész halálának alkalmából róla szóló írásokkal, műveinek reprodukcióival, kihajtható melléklettel ("Lotz Károly emlékezetére"). Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, az elülső borító lejár, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
16620.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zádor Anna: A magyar reformkor művészete. A szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1961., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
16621.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
16622.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1970-1985 7 db vegyes kiállítási prospektus és plakát (Polgár Ildikó keramikus, Mosshammer György festő, stb.)
16623.

Rufpreis:
1 000 HUF

László Gyula: Forradalmak az újkori művészetben. 23 képpel. Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum, 102+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal, foltokkal, belül jó állapotban, "A Magyar Népi Szövetség ajándéka" bélyegzővel.
16624.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemere István: Kiléphetsz testedből. (A spiritiszták titkai.) Bp., 1991, Libroservo Kft. Kiadói papírkötés.
16625.

Rufpreis:
1 200 HUF

1927 A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Bp.,1927, Athenaeum. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval. + 1936 A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti kiállítás tárgymutatója. 80 képes táblával. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
16626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kass János kiállítása, Vigadó Galéria, 1983. Katalógus. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Kiadói papírkötésben.
16627.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ikonok. Magyarországi magángyűjtemények és múzeumok anyagából válogatta és a bevezető szöveget írta: Ruzsa György. Bp., 1987, Kossuth Nyomda. Minikönyv, kiadói bársonykötésben, kopott kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került!
16628.

Rufpreis:
1 000 HUF

16629.

Rufpreis:
1 000 HUF

16630.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF