Francis Huxley: The Dragon. Nature of Spirit, Spirit of Nature: London, 1989, Thames and Hudson. 96p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Katona Imre 2 könyve: Zsolnay Vilmos. Szemtől szemben. Bp., 1977, Gondolat. + A magyar kerámia és porcelán. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
3 db művészeti kiállítási katalógus, jegyzék: Jelenkori francia festőművészek kiállítása. Bp., 1943, Gróf Almásy-Teleky Éva Művészeti Intézete. + A vitéz nagybányai Horthy Miklós húszéves kormányzását megünneplő kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1939-1940, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. + Francia művészet a Szépművészeti Múzeumban. Vegyes állapotban, szétvált/hiányzó borítóval.
H. Szilasi Ágota (szerk.): III. Országos Akvarell Triennálé. H.n., é.n., k.n.. 299 p. Többek közt Fehér László, Földi Péter, Gaál József, Kőnig Frigyes műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
A kubizmus. Válogatás a mozgalom dokumentumaiból. Az előszót, az összekötőszövegeket és a szemelvényeket és a képeket válogatta: Gera György. Bp., 1975, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bosnyák Sándor (szerk.): A néphagyomány vonzásában. Az Erzsébetvárosi Galéria kiállítássorozatáról. Bp., 1985, Múzsák Közművelődési Kiadó. Többek közt Bak Imre, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Martyn Ferenc, Vajda Lajos műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papír kötésben.
1935 Árverési Közlöny XVI. évf. 1. rendkívüli szám, 1935. február. Szerk.: Kolossyváry Miklós. Bp., 1935., Stádium-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, bejelölésekkel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
1927 Képzőművészet. Művészeti folyóirat. 1927. augusztus. I. évfolyam. 1. szám. Szerk. Gyöngyösi Nándor. A belső címlapon Horthy Miklóssal. A borítón kis szakadással.