Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652023
11383
419
4 db Decobex jelszett dísztányér, tányérállvánnyal, Matty község Baranya megyei látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm 2651950
11384
419
Royal Dux elehánt, porcelán, jelzett, repedt, m: 27 cm 2651953
11385
419
Cseh alt Wien porcelán urna váza matricás jelzett kopással m: 19 cm 2651415
11386
419
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
2651411
11387
419
2651241
11388
419
Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2647761
11389
419
Gyerekek porcelán figura, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2648373
11390
419
Román jegesmedve, porcelán, kopott, jelzett, m: 10 cm
2648611
11391
419
Porcelán hal, kézzel festett, jelzett (Kispesti Porcelángyár), hibátlan, m: 9 cm 2648598
11392
419
UML francia teáscsésze, 6 db, matricás porcelán, kopásnyomokkal. 2645756
11393
419
Porcelán patika mozsár törő nélkül, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2645902
11394
419
Goebel nyuszi (kézzel festett), jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF