Porzellan

Zahl der Lose: 340

4 db Decobex jelszett dísztányér, tányérállvánnyal, Matty község Baranya megyei látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm
11383.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal Dux elehánt, porcelán, jelzett, repedt, m: 27 cm
11384.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh alt Wien porcelán urna váza matricás jelzett kopással m: 19 cm
11385.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
11386.

Rufpreis:
5 000 HUF

11387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
11388.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gyerekek porcelán figura, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
11389.

Rufpreis:
2 800 HUF

Román jegesmedve, porcelán, kopott, jelzett, m: 10 cm
11390.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán hal, kézzel festett, jelzett (Kispesti Porcelángyár), hibátlan, m: 9 cm
11391.

Rufpreis:
1 000 HUF

UML francia teáscsésze, 6 db, matricás porcelán, kopásnyomokkal.
11392.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán patika mozsár törő nélkül, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 cm
11393.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goebel nyuszi (kézzel festett), jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8 cm
11394.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF