Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644599
11287
419
Hollóházi, Kőbányai. Hamutál, bonbonier, Budapest címerrel, kopott, jelzett. d: 10x16cm 2645933
11288
419
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm
2645901
11289
419
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 25 cm 2645900
11290
419
2645899
11291
419
Hollóházi porcelán hegedűs fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2645898
11292
419
2645897
11293
419
Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 19 cm 2645894
11294
419
2645668
11295
419
4 db Hollóházi bonbonier, matricás porcelán, jelzett, vegyes méretben, kopásnyomokkal, 2649317
11296
419
Holland fajansz tányéralátét, festett, kopásokkal, jelzett, d: 20 cm 2648608
11297
419
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm
2648609
11298
419
Hollóházi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF