Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567449
11263
419
2567450
11264
419
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, díszdobozban. m: 13 cm
2603511
11265
419
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, minimális kopással, d:20 cm 2586453
11266
419
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2644773
11267
419
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2567462
11268
419
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
2564637
11269
419
Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm 2558060
11270
419
2db Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett porccelán, kopott, mázlepattanásokkal, d:23cm 2495262
11271
419
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2575786
11272
419
Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm
2552538
11273
419
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2630833
11274
419
Hollóházi tortatál, virágmintás, kopott, d: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF