Porzellan

Zahl der Lose: 340

Hollóházi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:20 cm
11275.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán liba, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11276.

Rufpreis:
2 000 HUF

11277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi porcelán váza, Pioneer szarvasi vetőmagüzem és Szarvas címerrel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11278.

Rufpreis:
1 400 HUF

11279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
11280.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm
11281.

Rufpreis:
2 800 HUF

2db Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm
11282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes Hollóházi porcelán tétel, pálinkás, bonbonier, hamutál stb, kopásnyomokkal.
11283.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm
11284.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi, porcelán tálca, (M.G. Szövetkezetek Területi Szövetsége, Kecskemét) Jelzett, kopásnyomokkal, 21x31cm
11285.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán harmonikás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11286.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF