Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2606445
11275
419
Hollóházi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:20 cm
2561968
11276
419
Hollóházi porcelán liba, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2524490
11277
419
2647159
11278
419
Hollóházi porcelán váza, Pioneer szarvasi vetőmagüzem és Szarvas címerrel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2646533
11279
419
2567463
11280
419
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
2645934
11281
419
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm 2645937
11282
419
2db Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2645942
11283
419
Vegyes Hollóházi porcelán tétel, pálinkás, bonbonier, hamutál stb, kopásnyomokkal. 2647641
11284
419
Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm
2647677
11285
419
Hollóházi, porcelán tálca, (M.G. Szövetkezetek Területi Szövetsége, Kecskemét) Jelzett, kopásnyomokkal, 21x31cm 2643576
11286
419
Hollóházi porcelán harmonikás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF