https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 340
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2461974
11371
419
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2531076
11372
419
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. m:32cm 2526742
11373
419
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2466424
11374
419
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos
Das Lot is nicht erreichbar
2651026
11375
419
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2651019
11376
419
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wallendorf porcelán labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2446036
11377
419
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm
Das Lot is nicht erreichbar
2505081
11378
419
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2476037
11379
419
0
16000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül.
Das Lot is nicht erreichbar
2650305
11380
419
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alba Iulia porcelán jegesmedve figura. Jelzett, hibátlan m: 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2649042
11381
419
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cicapár, porcelán figura, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 12,5 cm 2649070
11382
419
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán szószos kiöntő 2 db kanállal. Matricás, jelzés nélkül, kissé kopott, 20x13x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse