Porzellan

Zahl der Lose: 340

11371.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. m:32cm
11372.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
14

11373.

Rufpreis:
10 000 HUF

11374.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11375.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wallendorf porcelán labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11376.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11377.

Rufpreis:
6 000 HUF

11378.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11379.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Alba Iulia porcelán jegesmedve figura. Jelzett, hibátlan m: 10 cm
11380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cicapár, porcelán figura, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 12,5 cm
11381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán szószos kiöntő 2 db kanállal. Matricás, jelzés nélkül, kissé kopott, 20x13x9 cm
11382.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF