Porzellan

Zahl der Lose: 340

Trombitás fiú, kézzel festett német porcelán figura. Sérült, m:20 cm
11395.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s .
11396.

Rufpreis:
6 000 HUF

3db porcelán bonbonier, jelzettek (Thomas Ivory stb.) Kopásnyomokkal. D: 6-9cm
11397.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db porcelán váza, részben jelzett Zsolnay, Hollóházi, egyik sérült, többi kopásnyomokkal. M: 11-18cm
11398.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes porcelán állatfigura tétel, részben jelzett, Hollóházi stb. Kopásnyomokkal, m: 6x14 cm (11db)
11399.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes porcelán tétel, bonbonier, tálka, stb. részben jelzett, Hollóházi, Edelstein, Herendi. Kopásnyomokkal. (6db)
11400.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes 3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, hollóházi, Zsolnay, stb. Kopásnyomokkal. M: 8-18cm
11401.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edelstein porcelán szószos tálka. Jelzett, kopásokkal- 24x16 cm
11402.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db.
11403.

Rufpreis:
3 000 HUF

11404.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm
11405.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sitzendorf porcelán asztali óra, Weimar quartz működő óraszerkezettel, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 30 cm
11406.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF