Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2645904
11395
419
Trombitás fiú, kézzel festett német porcelán figura. Sérült, m:20 cm 2645906
11396
419
Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s .
2645907
11397
419
3db porcelán bonbonier, jelzettek (Thomas Ivory stb.) Kopásnyomokkal. D: 6-9cm
2645908
11398
419
4 db porcelán váza, részben jelzett Zsolnay, Hollóházi, egyik sérült, többi kopásnyomokkal. M: 11-18cm
2645909
11399
419
Vegyes porcelán állatfigura tétel, részben jelzett, Hollóházi stb. Kopásnyomokkal, m: 6x14 cm (11db) 2645910
11400
419
4800
Vegyes porcelán tétel, bonbonier, tálka, stb. részben jelzett, Hollóházi, Edelstein, Herendi. Kopásnyomokkal. (6db)
2645911
11401
419
Vegyes 3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, hollóházi, Zsolnay, stb. Kopásnyomokkal. M: 8-18cm 2647660
11402
419
Edelstein porcelán szószos tálka. Jelzett, kopásokkal- 24x16 cm 2647683
11403
419
Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db.
2647686
11404
419
4800
2647736
11405
419
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm
2643560
11406
419
Sitzendorf porcelán asztali óra, Weimar quartz működő óraszerkezettel, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF