Porzellan

Zahl der Lose: 340

Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm
11444.

Rufpreis:
5 000 HUF

Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
11445.

Rufpreis:
3 000 HUF

Láng M. Budapest jelzéssel, tejes kanna, kézzel festett porcelán, kopott, lepattanás, m:12cm
11446.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Angol fajansz tányér, 6db, matricás Eszterházy kastély motívumával, jelzett, hibátlan, d:14cm
11447.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm
11448.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
11449.

Rufpreis:
2 400 HUF

Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm
11450.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
11451.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett.
11452.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül
11453.

Rufpreis:
2 800 HUF

Porcelán kinyitható tojás madaras díszítéssel, matricás jelzés nélkül 10cm
11454.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai porcelán bonboniere lábakon matricás jelzett 8cm
11455.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF