Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612624
11444
419
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm
2612625
11445
419
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
2580744
11446
419
4400
Láng M. Budapest jelzéssel, tejes kanna, kézzel festett porcelán, kopott, lepattanás, m:12cm 2580722
11447
419
Angol fajansz tányér, 6db, matricás Eszterházy kastély motívumával, jelzett, hibátlan, d:14cm 2575563
11448
419
Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm 2579021
11449
419
Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
2449764
11450
419
Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm
2560495
11451
419
3800
5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
2560497
11452
419
28000
Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett. 2628143
11453
419
Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül
2628141
11454
419
Porcelán kinyitható tojás madaras díszítéssel, matricás jelzés nélkül 10cm
2628138
11455
419
Kínai porcelán bonboniere lábakon matricás jelzett 8cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF