Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603023
11432
419
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
2554880
11433
419
2486638
11434
419
2549804
11435
419
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
2561486
11436
419
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm
2606839
11437
419
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:25cm
2652491
11438
419
Villeroy & Boch virágmintás tányér, 2 db, jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, d: 25 cm
2318716
11439
419
2603025
11440
419
Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm
2603027
11441
419
2616399
11442
419
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm
2612622
11443
419
Vintage mongol porcelán figura, nő vödörrel, jelzett, kopásnyomokkal, m:23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF