Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2545183
11480
419
2db Karlovy Vary füles likőrös pohár, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m:6cm
2545182
11481
419
Karlovy Vary kúrapohár, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m:10cm
2561964
11482
419
Alföldi porcelán virágmintás húsos tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 38×23 cm
2529711
11483
419
2200
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm
2529720
11484
419
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
2496842
11485
419
4 db Kahla mokkáscsésze aljjal, kopott, jelzett.
2496838
11486
419
2480298
11487
419
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült
2524483
11488
419
Aranyozott porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2645808
11489
419
Kalocsai porcelánok, 3 db: mini váza, bonbonier (d: 12 cm), malac, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2645720
11490
419
Vegyes porcelán tétel (madár, elefánt, váza, Hévíz emléktálka), közte Aquincumi, kínai, kis kopásnyomokkal 2319230
11491
419
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF