Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648614
11299
419
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2648613
11300
419
2648612
11301
419
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, mázhibákkal. m: 21 cm 2648610
11302
419
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 2651230
11303
419
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopott, , m: 17 cm
2651238
11304
419
Hollóházi virág mintás váza, jelzett, kis kopással. m: 18 cm
2651329
11305
419
Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, fehér mázas, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2651330
11306
419
Hollóházi porcelán focista / futballista, fehér mázas porcelán, jelzett, mázhibákkal, m: 20 cm 2651331
11307
419
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm 2651333
11308
419
3800
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 30 cm 2651337
11309
419
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2651339
11310
419
3800
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF