Porzellan

Zahl der Lose: 340

Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm
11299.

Rufpreis:
1 000 HUF

11300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, mázhibákkal. m: 21 cm
11301.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11302.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopott, , m: 17 cm
11303.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi virág mintás váza, jelzett, kis kopással. m: 18 cm
11304.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, fehér mázas, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11305.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi porcelán focista / futballista, fehér mázas porcelán, jelzett, mázhibákkal, m: 20 cm
11306.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm
11307.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 30 cm
11308.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11309.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30,5 cm
11310.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF