Porzellan

Zahl der Lose: 340

Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm
11323.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x10 cm
11324.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincum Balaton mintás bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11325.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm
11326.

Rufpreis:
1 800 HUF

11327.

Rufpreis:
2 800 HUF

11328.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aquincum Balaton mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 6 cm
11329.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm.
11330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum porcelán akt szobor. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 23 cm
11331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:10,5 cm
11332.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
11333.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

11334.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF