Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650302
11323
419
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm
2650304
11324
419
Hollóházi porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x10 cm 2651992
11325
419
Aquincum Balaton mintás bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2651392
11326
419
Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm
2651387
11327
419
2651385
11328
419
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2648396
11329
419
Aquincum Balaton mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 6 cm 2648349
11330
419
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm. 2648615
11331
419
Aquincum porcelán akt szobor. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 23 cm 2645905
11332
419
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:10,5 cm 2583250
11333
419
500
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm 2647687
11334
419
Aquincum bonbonier, Szeged, porcelán, kopásnyomokkal, belsejében tűzrepedés, jelzett. D: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF