Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522589
11227
419
Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával.
2603262
11228
419
Zsolnay tollazott levesestál, jelzett, original dobozban. 2642917
11229
419
28000
Zsolnay Pompadour mintás étkészlet (25 db), matricás, jelzett (3. osztályú), apró kopásnyomokkal. 2643388
11230
419
3400
Zsolnay fehér mázas porcelán 6 db csontos tál, 1 db tejkiöntő, jelzettek, kopásnyomokkal, vaspöttyökkel. 18x10cm 2644156
11231
419
6 személyes Zsolnay szendvicses készlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2652268
11232
419
Zsolnay, antik csésze, jelzett, kézzel festett fajansz, mázrepedésekkel, d: 6-11 cm 2609075
11233
419
Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm 2606510
11234
419
Zsolnay paradicsommadaras süteményes tányér, 1 db kistányér, kopásnyomokkal, jelzett, d: 20 cm
2593813
11235
419
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm 2643582
11236
419
Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2645932
11237
419
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm 2648842
11238
419
Zsolnay eozin mázas őzpár, jelzett, hibátlan, h:16 cm, m:8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF