Porzellan

Zahl der Lose: 340

Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával.
11227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay tollazott levesestál, jelzett, original dobozban.
11228.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay Pompadour mintás étkészlet (25 db), matricás, jelzett (3. osztályú), apró kopásnyomokkal.
11229.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
13

Zsolnay fehér mázas porcelán 6 db csontos tál, 1 db tejkiöntő, jelzettek, kopásnyomokkal, vaspöttyökkel. 18x10cm
11230.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
18

6 személyes Zsolnay szendvicses készlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11231.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay, antik csésze, jelzett, kézzel festett fajansz, mázrepedésekkel, d: 6-11 cm
11232.

Rufpreis:
5 000 HUF
36

Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm
11233.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay paradicsommadaras süteményes tányér, 1 db kistányér, kopásnyomokkal, jelzett, d: 20 cm
11234.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm
11235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm
11237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay eozin mázas őzpár, jelzett, hibátlan, h:16 cm, m:8 cm
11238.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF